Seminář: Rekodifikace stavebního práva a Digitálně technické mapy pro ISP - 15.11.2023 - 1+1 zdarma

Vážení kolegové, 

děkujeme všem, kteří se již registrovali, připomínáme však možnost vstupu na seminář pro členy Výboru 1+1 zdarma a dovolujeme si zaslat  ještě jednou pozvánku na Seminář - Rekodifikace stavebního práva pro ISP, který se uskuteční 15.11.2023 od 10h v resortu Vigvam,  Němčice 152, 280 02.

Rekodifikace Stavebního zákona a všech souvisejících předpisů k 1.1.2024 znamená úplnou změnu postupů a procesů při povolování jakýchkoliv staveb, včetně staveb sítí elektronických komunikací. Součástí je i přednáška na téma Digitální technické mapy, DTM jsou nástroj digitalizace stavebního řízení, které v provázanosti na zákonné úpravy související s legislativními reformami v SZ a ZoZ. DTM bude nástrojem mandatorním pro všechny správce technické infrastruktury. Čeká nás konsolidace dat a převod do Jednotného výměnného formátu.

Seminář je určen všem pracovníkům, spojených s procesy povolování staveb, projektantů, obchodníků a manažerů prodeje. 

Proč se semináře zúčastnit? 

Program Semináře půjde do hloubky změn Stavebního zákona a celé související legislativy. Dozvíte se vše nové v elektronických komunikacích - od změn ve výstavbě závěsných vedení po povinnost koordinovat stavby ve stádiu záměru. 

Půjdeme do hloubky Digitálně technických map. Budeme se bavit o možnostech zřízení Ochranného pásma pro rádiové spoje a o možné potřebě i tyto přenosové technologie zařazovat do DTM. 

 

a navíc:

MPO představí novou dotační výzvu pro podporu Vysokorychlostního internetu pro samostatný Backhaul.

MPO ukáže, jak máme posuzovat nabídky při žádostech o VO přístup do dotovaných sítí. Máte pokryté obce, ve kterých jiný operátor staví z dotací optickou infrastrukturu? Nechcete přijít o zákazníky? Přijďte.

Cena: 1390 Kč bez DPH, (* zahrnuje celodenní občerstvení)

PRO ČLENY VNICTP VSTUP 1+1 ZDARMA 

Registrace na https://www.isp-konference.cz/seminar-rekodifikace-stavebniho-prava-pro-isp/seminar-rekodifikace-stavebniho-prava-pro-isp

 

Seminář_pozvánka.png

Přihlásit se k odběru novinek

Chcete mít přehled o nových tématech z ICT průmyslu?
Staňte se naším členem a nic vám neunikne!

Stát se členem