Seminář - Rekodifikace stavebního práva pro ISP - 15.11.2023

Rekodifikace Stavebního zákona a všech souvisejících předpisů k 1.1.2024 znamená úplnou změnu postupů a procesů při povolování jakýchkoliv staveb, včetně staveb sítí elektronických komunikací.

Vážení kolegové,

ve spolupráci s AK Craft Legal Jana Zahradníčka si Vás dovolujeme pozvat na Seminář - Rekodifikace stavebního práva pro ISP, který se uskuteční 15.11.2023 od 10h v resortu Vigvam,  Němčice 152, 280 02.

Vřele doporučujeme přihlášení všech Vašich pracovníků, spojených s procesy povolování staveb, projektantů, obchodníků a manažerů prodeje. 

Proč? 

Program Semináře v jedné části půjde do hloubky změn Stavebního zákona a celé související legislativy. Dozvíte se vše nové v elektronických komunikacích - od změn ve výstavbě závěsných vedení po povinnost koordinovat stavby ve stádiu záměru. 

Půjdeme do hloubky Digitálně technických map. Budeme se bavit o možnostech zřízení Ochranného pásma pro rádiové spoje a o možné potřebě i tyto přenosové technologie zařazovat do DTM. 

a navíc:

MPO představí novou dotační výzvu pro podporu Vysokorychlostního internetu pro samostatný Backhaul! 

MPO ukáže, jak máme posuzovat nabídky při žádostech o VO přístup do dotovaných sítí. Máte pokryté obce, ve kterých jiný operátor staví z dotací optickou infrastrukturu? Nechcete přijít o zákazníky? Přijďte!

Pro členy VNICTP nabízíme režim 1+1 zdarma. 

Rekodifikace stavebního zákona pro ISP

 

 

Přihlásit se k odběru novinek

Chcete mít přehled o nových tématech z ICT průmyslu?
Staňte se naším členem a nic vám neunikne!

Stát se členem