VNICTP

Vážení přátelé,

přeji Vám se všemi našimi členy a kolegy šťastný a úspěšný nový rok 2018, v něm pevné zdraví, hodně štěstí, úspěchů a spokojenosti.

Při této příležitosti vám děkuji za dobrou spolupráci a těším se na její další konstruktivní pokračování.

 

Jakub Rejzek
prezident 

Česky

Vážení a milí členové,
dovolte, abych Vás srdečně pozvala na setkání členů Výboru nezávislého ICT průmyslu s výstupy činností pracovních skupin.

Schůzka se uskuteční 7.11. 2017 od 11:00 ve velké zasedací místnosti Dial Telecomu na adrese: Křižíkova 36a/237, 186 00 Praha 8, 3. patro.

 

Program: 

 

11:00 - 11:30: PS dotační podpora, PS EU regulace 

         -   plán a strategie VNICTP pro druhou výzvu

         -   čerpání pro členy VNICTP

         -   rizika pro členy 

Česky

Přejete si získávat informační emaily jednotlivých skupin? Můžete zanechat komentář či se připsat do sdílené tabulky emailového rozcestníku a již Vám nic neuteče
 

Tabulka emailových adres zde

Česky

ÚPLNÉ ZNĚNÍ KE DNI: 13. ČERVENCE 2017
                            STANOVY
VÝBOR NEZÁVISLÉHO ICT PRŮMYSLU Z.S.

 

Česky

Strategický plán Výboru nezávislého ICT průmyslu, z.s.

 

VNICTP z.s. je spolek, který se soustředí především na ochranu zájmů svých členů a zlepšování podnikatelského prostředí v telekomunikacích.

 

Česky

Ve včerejších televizních novinách tj. 31.8.2017 na České televizi se věnovali otázce financování rychlého internetu na venkově. Doposud se do dotačních výzev nikdo nepřihlásil. V reportáži se k situaci vyjadřuje i prezident Výboru nezávislého ICT průmyslu, Jakub Rejzek. Celou reportáž si můžete prohlédnout zde

 

 

Česky

Členové Výboru nezávislého ICT průmyslu se shodli na podpoře Jaromíra Nováka, současného předsedy rady ČTÚ, i pro další období. Oslovili jsme proto dopisem s vyjádřením podpory ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka.

Byť s některými kroky v regulaci nesouhlasíme, oceňujeme, že jsou vždy odborně podložené, vyargumentované a respektujeme je a Úřad pod vedením Jaromíra Nováka vnímáme jako profesionálně řízený, postupující v souladu se Zákonem o elektronických komunikacích a plnící úkoly a role, které Úřadu náleží.

--

Vážený pan Ing. Jan Mládek, CSc.

Česky

Novým přidruženým členem Výboru nezávislého ICT průmyslu se stala společnost ČD-Telematika a.s. Ta je významným poskytovatelem velkoobchodních internetových, datových a hlasových služeb a dodavatelem služeb v oblasti správy, údržby i výstavby optických infrastruktur. Portfolio svých činností doplňuje službami s přidanou hodnotou zahrnujícími servis kontaktního centra, systémovou integraci, diagnostiku a analýzu dat nebo kybernetickou bezpečnost.

Česky

Výbor nezávislého ICT průmyslu se nově stal členem Hospodářské komory České republiky. Slibujeme si nastavení pevné a profesionální spolupráce a posílení hlasu v telekomunikačním oboru.

Česky

Dovolujeme si zveřejnit prezentaci Jakuba Rejzka, kterou představil na MikroExpu v Uherském Hradišti.

Celou si ji můžete prohlédnout zde

Česky

Stránky